Tarasy kompozytowe

 

Tarasy kompozytowe stały się bardzo popularne ostatnimi czasy w Polsce. Taras z kompozytu jest łatwy w utrzymaniu, nie wymaga impregnacji, stosunkowo łato utrzymać go w czystości.

Na rynku pojawiło się wielu producentów którzy posiadają w swojej ofercie deskę kompozytową. Jednak nie wszystkie te produkty dają klientowi gwarancję długoletniego użytkowania tarasu.

Po za tym budowa tarasu kompozytowego wymaga od wykonawcy sporego doświadczenia.

Deska z kompozytu posiada kilka słabszych stron w porównaniu do deski drewnianej: silnie się nagrzewa, odznacza się dużą pracą wzdłużną pod wpływem zmian temperatury, posiada pustą przestrzeń w wewnątrz co wymaga wykończenia na końcach tarasu kątownikiem lub innym systemowym rozwiązaniem.

Aby dać klientowi satysfakcję z użytkowania tarasu kompozytowego wyeliminowaliśmy z naszej oferty deski kompozytowe o niskim standardzie. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko te produkty które dają pełną gwarancję co do jakości.

Ponad to długoletnia praca przy tarasach z kompozytu umożliwiła naszym pracownikom wypracowanie takiej technologii budowania która zagwarantuje że tarasy przez nas wykonane będą najwyższej jakości.